Odporučte nás
 • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 Kalkulačka mien
Lelo Smart Wand

Bondáž – trinásta komnata sveta erotiky

 • Přidáno: 12.04.2016   |   32 čtení / zobrazení
Páska na oči ako súčasť bondáž
Páska na oči 
Zašli ste niekedy vo svojej fantázii až k jemným erotickým hrám, pri ktorých ste spútaná, prípadne na očiach máte masku? Predstavili ste si, že ste submisívna, podriadená, poddaná, nehybná a absolútne oddaná vášmu partnerovi? Ak áno, určite nie ste sama. Bondáž je úplne prirodzenou aj najčastejšou sexuálnou fantáziou u mužov aj žien. Byť spútaná pri sexe sa môže zdať riskantné, nebezpečné, avšak je to nesmierne sexi.  Bondáž je intímna hra, ktorá môže, ale nemusí končiť sexom.

Erotické umenie zväzovania sa vyvinulo z bojového umenia obaka-jutsu, ktoré sa venovalo zväzovaniu zločincov.

Je nepochybné, že záujem o bondáž techniky výrazne stúpol vďaka trilógii Fifty Shades  of Grey. Môžete byť fanúšičkou ale aj odporkyňou trilógie, môžete sa stotožniť s kritickými recenziami trilógie alebo sa zapojiť  do diskusie na sociálnych sieťach o ďalšom osude hrdinov. Faktom však je, že téma dominantného muža a naoko submisívnej panny zaujala viac ako 40 miliónov čitateliek a rozpútala vášnivé rozhovory na tému sexu a stanovenia hraníc v ňom. A nielen to. Pošteklila puritánstvo v nás, inšpirovala naše erotické fantázie a priblížila prežívanie spútanej hrdinky pri erotických hrách.

Je normálne, že väčšina ľudí si spája sex s rozkošou, nehou, vášňou. Rovnako je prirodzená túžba po netradičných sexuálnych praktikách, ktorých súčasťou je spútanie jedného z partnerov. Bondáž ako obmedzenie pohyblivosti partnera môže byť prostriedkom, ktorý priveje čerstvý vánok do nášho sexuálneho života.

Základom však je dobrovoľnosť, dôvera a stanovenie si maximálnej hranice prípustnosti.  Pred tým, ako s touto technikou začnete experimentovať, stanovte si pravidlá: čo je pre podriadeného  prípustné a čo absolútne nedovolené. Určite si slová, ktoré budú pre partnera znamenať stopku. Pamätajte: Nikdy nenechávajte spútaného partnera bez dozoru.

Môžete prežívať vzrušujúce pocity a rozkoš počas odvážnej sexuálnej praktiky a pritom minimalizovať riziká pre vaše zdravie aj váš vzťah.   Tu je niekoľko základných pravidiel pre tých, ktorí chcú dosiahnuť nové méty rozkoše a spútavať alebo byť spútaný.

♥ Byť zviazaná vám môže dať pocit absolútnej slobody.
Mnoho ľudí túži po spútaní. Nemôžete sa pohnúť, čokoľvek urobiť. Môžete len vnímať a prijímať partnerove dotyky.  Vaša myseľ sa
LIBERATOR - BLACK LABEL RAMP BLACK
 sústredí výhradne na vaše telo a stúpajúce vzrušenie.

Bondáž to nie sú len putá.
Ozvalo sa vo vás hravé dieťa - hráte hru na policajta a zlodeja. Kovové putá nemusia byť najlepšou voľbou pre vaše hry.  Bezpečnejšie a príjemnejšie sú putá z látky, kožené, saténové a kombinované z viacerých materiálov.  

Bondáž techniky sú prostriedkom prehlbovania dôvery.
Ak vyslovíte súhlas so spútaním, vyjadrujete vášmu partnerovi absolútnu dôveru. Ste zraniteľná, neschopná úniku. Už len samotné hry s partnerom s použitím erotickej bondáže vyjadrujú absolútnu dôveru partnerovi.  Nikdy však nesúhlaste s erotickou bondážou na prvom rande.

Bondáž ako jednu zo sexuálnych skúseností si užijete len vtedy, ak budete absolútne dôverovať  svojej láske tak, že sa úplne odovzdáte jeho dotykom uvoľnená v putách. Pocítite maximálnu fyzickú bezbrannosť a zraniteľnosť: čisté afrodiziakum.

Bondáž vás dovedie do sveta podriadenosti, bezmocnosti, závislosti od iného, neistoty plynúcej zo straty kontroly nad vaším telom, možnosti obrany a orientácie, strachu z neschopnosti ovplyvniť udalosti, nemožnosti úniku.

Bondáž prehlbuje vašu rozkoš a citlivosť
Nasadili ste si niekedy na oči pásku a vnímali, ako sa vaše zmysly koncentrovali na hmat? To isté sa deje s bondážou. Akonáhle ste pevne spútaná, všetky zmysly sa zaostria a dotyk vášho milenca vás elektrizuje.

Bondáž a páska na oči sú dobrí spoločníci. Sú jedinci, ktorí obľubujú kombináciu bondáže a masáže. Vôbec nemusíte byť stúpencom tvrdého sexu a tvrdých sado-maso hier, aby ste si obľúbila bodnáž: na rozdiel od sado-maso hier, ktorých súčasťou je aj bolesť, je bondáž jemná, zmyselná a príjemná.
Lovers Premium - sada pre bondáž
LOVERSPREMIUM - TICKLE ME GIFT SET 


Pomocou bondáže odviažete vašu vnútornú erotickú živočíšnosť.
Navonok prezentujeme náš postoj k sexu ako k niečomu slušnému, kultivovanému. V podstate ale v každom z nás je kus zvieraťa a sex môže byť humorným vyjadrením   malej beštie v nás.  Bondáž nám umožní vyjadriť v spálni našu výstrednosť a originalitu – bojovať a prežívať vzrušenie zároveň.

Podľa výskumov mnohé ženy zažívajú pri hrách s bondážou intenzívnejší orgazmus. Podkožné nervové bunky zasiahnuté zväzovaním vysielajú signály a tie sa vraj hromadia v klitorise. Na bondáž môžete použiť v princípe čokoľvek, čo sa vám pozdáva a nespôsobí partnerovi bolesť:  šatky, kravaty, šály, pančuchy. Jemné materiály, ktoré sa nezadierajú do pokožky a nezanechávajú na nej nepríjemné stopy.

Ľudská sexualita má mnoho podôb. V zásade platí, že za normálne považujeme to, čo robíme my sami. Bondáž ako erotickú techniku však musí  úprimne akceptovať a prežívať s radosťou aj náš milenec. Zdieľané potešenie je dvojnásobné potešenie. A spoločné zdieľanie erotickej intimity praktizovaním bondáž techník môže prehĺbiť vzájomnú dôveru a oddanosť.
 
1/5
  Momentálně není k dispozici žádný komentář

  přidat komentář
   Najčítanejšie články
  Túžite po spestrení vášho intímneho života?Túžite po spestrení vášho intímneho života?

  Ani po rokoch s tým istým partnerom nemusí byť intímny život rutinou. Neveríte? Vyskúšali ste erotické pomôcky, jemné sado-maso hry, možno tantrický sex.  zobrazit více...


  Aróma terapia a sexuálny život?Aróma terapia a sexuálny život?

  Denne používame vône, veď sa chceme cítiť príjemne, sviežo, peknou vôňou zapôsobiť na naše okolie. Chcete prežiť romantický večer s vašim najmilším a hľadáte vôňu, ktorá by ešte viac rozpálila túžbu vás oboch?  zobrazit více...


  Womanizer - 100% záruka orgazmu.Womanizer - 100% záruka orgazmu.

  Erotická pomôcka na bezdotykové dráždenie klitorisu pulzujúcimi vlnami nemeckých vynálezcov = úplne nový sexuálny zážitok! Pre dámy, ktoré orgazmus ešte nezažili alebo majú problém ho dosiahnuť.  zobrazit více...


  Dildo ružové D.1 LaidDildo ružové D.1 Laid

  Dildo navrhnuté ženou pre ženy - zo 100% silikónu pre sólo hru, aj vo dvojici s Vašim partnerom. zobrazit více...


  Mini Ume Anzu VibratorMini Ume Anzu Vibrator

  Mini vibrátor malý ako vaša dlaň, veľký výkonom, ideálny spoločník na cestách. Navrhnutý ženou pre ženy - príjemný na pohľad a dotyk, vodotesný, od svetovej značky TENGA! zobrazit více...


  Najunikátnejšie v súčasnosti dostupné afrodiziakum. Najunikátnejšie v súčasnosti dostupné afrodiziakum.

  ON Arousal - prírodný olej, ktorý vo Vás prebudí túžbu po milovaní. Revolučné afrodiziakum, čisto na prírodnej báze pre slečny, dámy, ženy, ktoré si chcú zvýšiť svoje uspokojenie! Spôsobuje šokujúco silné teplé vzrušenie.  zobrazit více...