Odporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 Kalkulačka mien
Lelo Smart Wand

Čo náš svet najviac potrebuje – to je láska, sladká láska.

Logo Kama Sutra

Tieto slová dnes znejú rovnako pravdivo a naliehavo, ako tomu bolo v turbulentných 60-tych rokoch minulého storočia, keď  na svete dominovali vojna a sociálne rozbroje na každej úrovni.  Pod vlajkou kvetov, sily a slobodnej lásky sa spájali mladí ľudia a inšpirovali jednu spoločnosť k zjednocovaniu a spájaniu ľudí.

Touto spoločnosťou bola Kama Sutra. Dôvod bol jednoduchý: stať sa absolútnym protipólom disharmónie tým, že prispeje milencom k radostnému prežívaniu intimity. Prostredníctvom dávania a prijímania lásky sa ľudia emocionálne a fyzicky uzdravujú a svet sa za to odvďačí.

Odvtedy uplynulo viac ako 40 rokov a poslanie spoločnosti Kama Sutra v súčasnosti má minimálne rovnakú, ak nie väčšiu váhu ako v minulosti.
Kama Sutra - Darčeková sada

Spoločnosť Kama Sutra prevzala názov z klasického indického diela zo 4. storočia  Vatsayayana. Kama je najuctievanejší hinduistický boh lásky, Sutra znamená opis, manuál alebo sprievodca. Návody v textoch popisujú používanie olejov a vôní, ktoré podnecujú zmysly a zintenzívňujú sexuálnu rozkoš.

Inšpirácia spoločnosti Kama Sutra síce pochádza zo staroveku, jej produkty sú však moderné. Prvý produkt spoločnosti Olej lásky bola malá fľaštička s obrovským účinkom. Olej lásky je základom pre vznik ďalších produktov: vzrušujúceho balzamu, medového telového púdru, masážnych krémov a olejov, osobných lubrikačných gélov, luxusných gélov do kúpeľa a napokon masážnych sviečok.

Produkty značky Kama Sutra prinášajú potešenie tela a duše. Luxusné zloženie je určené nielen pre používanie počas milovania, ale ošetruje aj pokožku tela, pôsobí na dušu a je vhodné aj na používanie mimo spálne. Elegantná štruktúra a neodolateľné vône sú charakteristické pre túto značku.

Pastvou pre oči je balenie s exotickou grafikou inšpirovanou ilustráciami originálnej Kama Sútry.  Obaly vo farbách drahokamov a kvetov, zlatisté siluety – nádherné obaly s ich obsahom sú originálnym darčekom pre výnimočné príležitosti. Darovanie má rovnakú váhu ako parfém alebo výnimočná bižutéria.
 
Značka Kama Sutra má pred sebou úspešnú budúcnosť. Spoločnosť neustále vyvíja nové produkty a expanduje s predajom rozširujúc svoje predajné kanály. Kama Sutra začínala v špecializovaných obchodov v 60-tych a 70-tych rokoch, v 80-tych a 90-tych rokoch sa zaradila do „sveta pre dospelých“.

V súčasnosti predáva svoje výrobky v 50 krajinách sveta v obchodoch pre dospelých, v amerických sieťach lekární a v amerických vojenských obchodoch.
 
 
 Najčítanejšie články
Túžite po spestrení vášho intímneho života?Túžite po spestrení vášho intímneho života?

Ani po rokoch s tým istým partnerom nemusí byť intímny život rutinou. Neveríte? Vyskúšali ste erotické pomôcky, jemné sado-maso hry, možno tantrický sex.  zobrazit více...


Aróma terapia a sexuálny život?Aróma terapia a sexuálny život?

Denne používame vône, veď sa chceme cítiť príjemne, sviežo, peknou vôňou zapôsobiť na naše okolie. Chcete prežiť romantický večer s vašim najmilším a hľadáte vôňu, ktorá by ešte viac rozpálila túžbu vás oboch?  zobrazit více...


Womanizer - 100% záruka orgazmu.Womanizer - 100% záruka orgazmu.

Erotická pomôcka na bezdotykové dráždenie klitorisu pulzujúcimi vlnami nemeckých vynálezcov = úplne nový sexuálny zážitok! Pre dámy, ktoré orgazmus ešte nezažili alebo majú problém ho dosiahnuť.  zobrazit více...


Dildo ružové D.1 LaidDildo ružové D.1 Laid

Dildo navrhnuté ženou pre ženy - zo 100% silikónu pre sólo hru, aj vo dvojici s Vašim partnerom. zobrazit více...


Mini Ume Anzu VibratorMini Ume Anzu Vibrator

Mini vibrátor malý ako vaša dlaň, veľký výkonom, ideálny spoločník na cestách. Navrhnutý ženou pre ženy - príjemný na pohľad a dotyk, vodotesný, od svetovej značky TENGA! zobrazit více...


Najunikátnejšie v súčasnosti dostupné afrodiziakum. Najunikátnejšie v súčasnosti dostupné afrodiziakum.

ON Arousal - prírodný olej, ktorý vo Vás prebudí túžbu po milovaní. Revolučné afrodiziakum, čisto na prírodnej báze pre slečny, dámy, ženy, ktoré si chcú zvýšiť svoje uspokojenie! Spôsobuje šokujúco silné teplé vzrušenie.  zobrazit více...